Publications Office of the EU
Pholainn, an-Kolbuszowa: Computer equipment and supplies - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Pholainn, an-Kolbuszowa: Computer equipment and supplies

  • Foilsithe
    04/02/2022
  • Sprioc‑am
    18/03/2022
  • Bronnta
    24/05/2022
  • Inniu
    05/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Kolbuszowej
An áit feidhmíochta
NUTS code: PL82 Podkarpackie
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: PL823 Rzeszowski
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
30200000 Computer equipment and supplies
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
1,476,388.50 PLN
Uimhir thagartha na tairisceana
Eap.2412/12/21/D
Cur síos

1. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
1) modernizację zasobów sprzętowych, zakupu sprzętu komputerowego i oprogramowania, w tym:
Zasilacz awaryjny UPS 1 szt.
Przełącznik sieci LAN - CORE 2 szt.
Przełącznik FC 2 szt.
Serwer pod wirtualizację 3 szt.
Serwer bazy danych 2 szt.
Macierz dyskowa 1 szt.
Biblioteka taśmowa 1 szt.
Instalacja i konfiguracja (część sprzętowa) [godzina] 100 godz.
2) zakup lub wykonanie, instalację i wdrożenie oprogramowania, w tym:
OPROGRAMOWANIE DZIEDZINOWE - rozbudowa/modernizacja
Serwer aplikacji - [licencja ilość serwerów aplikacji – szt.] 3 szt.
Moduł Zarządzania Dokumentacją Medyczną - [licencja open] 1 licencja open
Moduł Integracji i Udostępnienia Dokumentacji Obrazowej - [licencja open] 1 licencja open
eWyniki - [licencja open] 1 licencja open
Baza danych - [licencja - szt.] 1 licencja szt.
Wdrożenie - [godzina] 100 godzina
Integracja z RCIM 1 szt.
Szyna danych 1 szt.
Broker 1 szt.
Moduł uwierzytelnienia 1 szt.
Moduł komunikacyjny 1 szt.
System operacyjny 3 szt.
Oprogramowanie backup i archiwizacji danych 1 szt.
Oprogramowanie do wirtualizacji 1 szt.
3) dzielenie bezterminowej licencji na sieciowe użytkowanie zaoferowanego Oprogramowania aplikacyjnego,
4) integrację oferowanego Oprogramowania z systemami posiadanym przez Zamawiającego oraz z systemem Regionalnym Centrum Informacji Medycznej Województwa Podkarpackiego (RCIM),
5) Przeprowadzenie asyst stanowiskowych oraz dla użytkowników i administratorów,
2. Szczegółowy zakres zamówienia, zawiera Załącznik Nr 1 (Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia) i 1a do SWZ (Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia).
3. Przedmiotowe środki dowodowe.
Zamawiający wymaga od Wykonawcy złożenia wraz z ofertą następujących przedmiotowych środków dowodowych:
1) Specyfikacje techniczne/Karty katalogowe lub dokumenty równoważne urządzeń wskazanych w tabeli Nr 1 podpisane przez Producenta lub Wykonawcę zawierające informacje wskazane w kolumnie 3 Tabeli Nr 1.
Przez dokumenty równoważne zamawiający rozumie dokumenty zawierające wymagany w tabeli Nr 1 zestaw danych podpisane przez producenta lub wykonawcę.
Zasilacz awaryjny UPS
Przełącznik sieci LAN - CORE
Przełącznik FC
Serwer pod wirtualizację
Serwer bazy danych
Macierz dyskowa
Biblioteka taśmowa
[Dla powyższych - Wszystkie cechy wskazane w opisie urządzenia podane w załączniku nr 1 do SWZ]
2) Wydruk potwierdzający osiągnięty wynik w testach wymienionych w załączniku nr 1 (SOPZ) dla pozycji:
Serwer pod wirtualizacje
Procesor – osiągający w testach wydajności SPECint2017_rates_base wynik minimum 380 pkt. w konfiguracji dwuprocesorowej oferowanego modelu serwera. Wymagamy aby był załączony PDF ze strony spec.org i poświadczony przez producenta serwera oferowanego w postępowaniu.
Serwer bazy danych
Procesor – osiągający w testach wydajności SPECint2017_rates_base wynik minimum 119 pkt. w konfiguracji dwuprocesorowej oferowanego modelu serwera. Wymagamy, aby był załączony PDF ze strony spec.org i poświadczony przez producenta serwera oferowanego w postępowaniu

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Kolbuszowej
Uimhir chlárúcháin náisiúnta: 000304504
Seoladh poist: Grunwaldzka 4
Baile: Kolbuszowa
Cód NUTS: PL823
Cód poist: 36-100
Tír: POL
Teagmhálaí: Michał Janas
Príomhsheoladh: www.szpital.kolbuszowa.pl
Leictreonach trí:
https://miniportal.uzp.gov.pl/Postepowania
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Seiceáil doiciméid nasctha le haghaidh sonraí
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
1,476,388.50 PLN
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: BMM Sp. z o.o.
Seoladh poist: ul. Rzeszowska 101
Baile: Głogów Małopolski
Cód poist: 36-060
Tír: POL

Ainm oifigiúil: Inet Sp. z o.o.
Seoladh poist: Handlowa 3
Baile: Kolbuszowa
Cód poist: 36-100
Tír: POL
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.