Publications Office of the EU
Ghearmáin, an-Gütersloh: Sanitary works - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ghearmáin, an-Gütersloh: Sanitary works

  • Foilsithe
    21/04/2023
  • Sprioc‑am
    23/05/2023
  • Curtha ar ceal
    02/06/2023
  • Inniu
    02/09/2026
Stádas
Canceled
Cineál conartha
Works
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Stadt Gütersloh
An áit feidhmíochta
NUTS code: DEA42 Gütersloh
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: DEA42 Gütersloh
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
45232460 Sanitary works
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
203,560.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Tá an nós imeachta dúnta
Uimhir thagartha na tairisceana
SGT23-40-3-53
Cur síos

a. Das Gebäude wird mit mehreren Sanitäranlagen wie WC, Barrierefreies WC, Putzmittelraum und Teeküche ausgestattet.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://www.deutsche-evergabe.de/dashboards/dashboard_off/435890ee-4d99-42bb-ad60-a37e6c313c78
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
23/05/2023 10:30
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Lowest price
Luach measta
203,560.00 EUR
Luach conartha deiridh
Tá an nós imeachta dúnta
Conradh a bhronnadh
Tá an nós imeachta dúnta
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.