Publications Office of the EU
I-Bergamo: Building-cleaning services - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

I-Bergamo: Building-cleaning services

  • Foilsithe
    16/05/2012
  • Sprioc‑am
    20/06/2012
  • Oscailt na dtairiscintí
    21/06/2012
  • Bronnta
    30/11/2012
  • Inniu
    02/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Azienda sanitaria locale della provincia di Bergamo
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níl fáil air
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: Níl fáil air
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
90910000 Cleaning services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
9,300,000.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
6,606,845.22 EUR
Líon na luchtóg
2
Uimhir thagartha na tairisceana
Níl fáil air
Cur síos

Servizio di pulizia e sanificazione da effettuare presso gli edifici sedi delle unità operative dell'Azienda Sanitaria Locale della provincia di Bergamo e nelle strutture in coabitazione con le 3 aziende ospedaliere della provincia di Bergamo e con il Comune di Osio Sotto e dell'Azienda Sanitaria Locale della provincia di Varese. CIG n. 4234106ECA (Lotto n. 1); n. 4234108075 (Lotto n. 2).

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Azienda sanitaria locale della provincia di Bergamo
Seoladh poist: via Gallicciolli n. 4
Baile: Bergamo
Cód poist: 24121
Tír: ITA
Teagmhálaí: ufficio protocollo
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for one or more lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Tá conradh poiblí i gceist leis an bhfógra
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
21/06/2012 09:30
An áit feidhmíochta
Níl fáil air
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.