Publications Office of the EU
Trealamh closamhairc agus stáitse a cheannach le haghaidh Metropole Aix-Marseille Provence - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin téacs atá aistrithe go huathoibríoch go dtí do theanga bhrabhsála

Trealamh closamhairc agus stáitse a cheannach le haghaidh Metropole Aix-Marseille Provence

  • Foilsithe
    12/03/2026
  • Sprioc‑am
    13/04/2026
  • Oscailt na dtairiscintí
    14/04/2026
  • Inniu
    02/09/2026
Stádas
Ní féidir aighneachtaí a chur isteach níos mó
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Métropole Aix Marseille Provence
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: FRL04 Bouches-du-Rhône
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
32000000 Radio, television, communication, telecommunication and related equipment
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
128,747.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Uimhir thagartha na tairisceana
75260074
Cur síos

Trealamh closamhairc agus stáitse a cheannach don Metropole Aix Marseille Provence

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://marchespublics.ampmetropole.fr/?page=Entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=510334&orgAcronyme=t5y
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Ríomhaighneacht: riachtanach
https://marchespublics.ampmetropole.fr/?page=Entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=510334&orgAcronyme=t5y
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Déantar creat-chomhaontú a bhunú mar chuid den soláthar
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
14/04/2026 09:00
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Critéar:
Cineál: price
Cur síos: Le critère prix sera calculé en prenant en compte le montant global des prix en TTC. Le critère prix sera apprécié au regard du détail quantitatif estimatif et du bordereau des prix unitaires.
Ualú (céatadán, beacht) : 70
Critéar:
Cineál: quality
Cur síos: Valeur environnementale : Sous-critère 1 : Efficience des actions mises en œuvre pour réduire l’impact sur l’environnement dans le cadre des livraisons pour l’exécution du marché 60 % Sous-critère 2 : Efficience des actions mises en œuvre pour réduire l’impact sur l’environnement dans le cadre de la gestion des emballages pour l’exécution du marché 40 %
Ualú (céatadán, beacht) : 10
Critéar:
Cineál: quality
Cur síos: Délai Le critère délai sera apprécié au regard du délai proposé par le candidat dans son acte d'engagement.
Ualú (céatadán, beacht) : 20
Luach measta
128,747.00 EUR
Luach conartha deiridh
Níl fáil air
Conradh a bhronnadh
Níl fáil air
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.