Publications Office of the EU
Iodáil, an-Catanzaro: Computer-related equipment - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Iodáil, an-Catanzaro: Computer-related equipment

  • Foilsithe
    30/05/2013
  • Sprioc‑am
    05/07/2013
  • Bronnta
    30/12/2013
  • Inniu
    05/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níl fáil air
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: Níl fáil air
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
30230000 Computer-related equipment
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
1,059,750.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
1,047,096.60 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
G13-03
Cur síos

Fornitura, installazione e messa in opera di un Sistema Integrato Hardware/Software per la trasmissione delle informazioni per la Certificazione del Servizio TPL provvisto inoltre di un sistema di bigliettazione elettronica a bordo per una quantità presunta di 330 unità da installare sui mezzi rotabili di Ferrovie della Calabria.

Conas tairiscint a chur isteach
Níl fáil air
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Tá conradh poiblí i gceist leis an bhfógra
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Seiceáil doiciméid nasctha le haghaidh sonraí
An áit feidhmíochta
Níl fáil air
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
1,059,750.00 EUR
Luach conartha deiridh
1,047,096.60 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Pluservice.net Srl
Seoladh poist:
Baile: Senigallia
Cód poist:
Tír:
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.