Publications Office of the EU
Ghearmáin, an-Oldenburg: Road construction works - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ghearmáin, an-Oldenburg: Road construction works

  • Foilsithe
    08/07/2014
  • Sprioc‑am
    13/08/2014
  • Oscailt na dtairiscintí
    13/08/2014
  • Inniu
    04/09/2026
Stádas
Ní féidir aighneachtaí a chur isteach níos mó
Cineál conartha
Works
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Landwirtschaftskammer Niedersachsen
An áit feidhmíochta
NUTS code: DE935 Lüneburg, Landkreis
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: Níl fáil air
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
45233120 Road construction works
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Uimhir thagartha na tairisceana
01-1-500-01
Cur síos

Umfang Erdarbeiten:
ca. 6 000 m³ Oberboden andecken,
ca. 2 000 m³ Oberboden entsorgen,
ca. 1 650 m² Schotterrasen liefern und andecken.
Umfang Kanalbauarbeiten:
ca. 1 050 m RW- und SW-Kanal DN 150-DN 200 herstellen,
ca. 52 Stck. Straßenabläufe liefern und einbauen.
Umfang Straßenbauarbeiten:
ca. 2 900 m³ Schottertragschicht liefern und einbauen,
ca. 1 650 m Betontiefbord liefern und setzen,
ca. 11 500 m² Betonpflaster liefern und verlegen,
ca. 750 m Betonsteingosse herstellen,
ca. 2 500 m² wassergebundene Deckschichten.
Umfang Sonstiges:
720 m Stabgitterzaun liefern und setzen,
12 Stck. Tore, davon 1 Stck. elektr. Betrieben,
1 Stck. Kleinkläranlage 25 EW liefern und montieren,
2 Stck. Pumpstation liefern und montieren.

Conas tairiscint a chur isteach
Níl fáil air
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Tá conradh poiblí i gceist leis an bhfógra
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
13/08/2014 10:30
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Lowest price
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
Níl fáil air
Conradh a bhronnadh
Níl fáil air
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.