Publications Office of the EU
D-Heidelberg: Asbestos-removal work - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin cóid CPV atá bunaithe ar théacs an nós imeachta

D-Heidelberg: Asbestos-removal work

  • Bronnta
    26/07/2012
  • Inniu
    01/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Works
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
NUTS code: DE125 Heidelberg, Stadtkreis
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: Níl fáil air
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
45262660 Asbestos-removal work
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
318,468.03 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
12-02278
Cur síos

Schadstoffsanierung.

Conas tairiscint a chur isteach
Níl fáil air
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Not applicable
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
Cód CPV

45262660 - Asbestos-removal work

90700000 - Environmental services

45400000 - Building completion work

90000000 - Sewage, refuse, cleaning and environmental services

45453000 - Overhaul and refurbishment work

90740000 - Pollutants tracking and monitoring and rehabilitation services

Modh bronnta
Lowest price
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
318,468.03 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Proklima GmbH
Seoladh poist: Rathsbergstr. 70
Baile: Nürnberg
Cód poist: 90411
Tír: DEU
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.