Publications Office of the EU
Pholainn, an-Vársá: Analysers - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Pholainn, an-Vársá: Analysers

  • Foilsithe
    22/04/2020
  • Sprioc‑am
    27/05/2020
  • Oscailt na dtairiscintí
    27/05/2020
  • Bronnta
    12/08/2020
  • Inniu
    05/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Instytut Wysokich Ciśnień Polskiej Akademii Nauk
An áit feidhmíochta
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
38434000 Analysers
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
482,000.00 PLN
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
478,089.00 PLN
Uimhir thagartha na tairisceana
ZP-178/02/2020
Cur síos

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SIWZ.
Przedmiot zamówienia obejmuje zakup, dostawę i uruchomienie wektorowego analizatora obwodów, dalej zwanego „Analizatorem”.
W ramach zamówienia Wykonawca opracuje dokumentację techniczną Analizatora.
Wykonawca zapewni serwis gwarancyjny dla całości zamówienia i będzie w imieniu Zamawiającego wypełniał wszelkie niezbędne czynności z nim związane, przez cały czas trwania gwarancji. Wykonawca udzieli gwarancji na okres nie krótszy niż 12 miesięcy od dnia podpisania przez Zamawiającego protokołu zdawczo-odbiorczego przedmiotu umowy bez zastrzeżeń.
Po zakończeniu realizacji zamówienia, przed podpisaniem protokołu zdawczo-odbiorczego przedmiotu umowy bez zastrzeżeń Wykonawca dostarczy kompletną dokumentację Analizatora, wszystkie wymagane przepisami i inne niezbędne materiały informacyjno-techniczne dotyczące Analizatora.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
www.uzp.gov.pl/e-zamowienia2/miniportal
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
27/05/2020 11:30
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
482,000.00 PLN
Luach conartha deiridh
478,089.00 PLN
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: AM Technologies Sp. z o.o.
Seoladh poist: Al. Jerozolimskie 146C
Baile: Warszawa
Cód poist: 02-305
Tír: POL
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.