Publications Office of the EU
Oiliúint gníomhairí críochacha i dteanga na mBascach (orduithe grúpála) agus in Occitan Gascon - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin téacs atá aistrithe go huathoibríoch go dtí do theanga bhrabhsála

Oiliúint gníomhairí críochacha i dteanga na mBascach (orduithe grúpála) agus in Occitan Gascon

  • Foilsithe
    15/09/2025
  • Sprioc‑am
    16/10/2025
  • Curtha ar ceal
    19/12/2025
  • Inniu
    31/08/2026
Stádas
Curtha ar ceal
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Communauté d'agglomération Pays Basque
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: FRI15 Pyrénées-Atlantiques
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
80511000 Staff training services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
1,500,000.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Tá an nós imeachta dúnta
Féach ar gach luchtóg chun sonraí a fháil
Líon na luchtóg
4
Uimhir thagartha na tairisceana
2025_PLSP_0005
Cur síos

Cuirfear an creat-chomhaontú chun feidhme trí fhoirmeacha ordaithe a eisiúint. Bronnfar gach beart ar leithligh. Íoctar as na seirbhísí de réir praghsanna aonaid. Is é cuspóir an chreat-chomhaontaithe seo go mbeifear in ann seirbhísí oiliúna a chur ar fáil i nGascún na mBascach nó na hOcsatáine ionas gur féidir leis an bhfoireann na teangacha sin a úsáid agus iad i mbun a ndualgas. Chomh maith leis an roinn lena léirítear go bhfuil an conradh ina ábhar do nós imeachta comhpháirteach, is iad sin Beart 1 agus Beart 2 a bhaineann le hoiliúint sa Bhascais, ar bunaíodh grúpáil orduithe ina leith agus ar ainmníodh an Coiste Bailecheantair Íocann an Bhascais ina leith mar chomhordaitheoir, faoi na coinníollacha a thuairiscítear sna doiciméid chomhairliúcháin. Ní bhaineann beart 3 agus beart 4 ach le gníomhairí de chuid Chomhphobal na gCeirtleán

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1694536
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Ríomhaighneacht: riachtanach
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1694536
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Déantar creat-chomhaontú a bhunú mar chuid den soláthar
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
16/10/2025 12:00
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.