Publications Office of the EU
Pliego de prescripciones técnicas para la contratación de suministro e instalación de la instalación fotovoltaica y legalización de la misma, recogida en el proyecto integral de energía limpia en el municipio de san isidro, a adjudicar por procedimiento abierto tramitación ordinaria y sujeto a regulación armonizada (SARA) - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin cóid CPV atá bunaithe ar théacs an nós imeachta

Pliego de prescripciones técnicas para la contratación de suministro e instalación de la instalación fotovoltaica y legalización de la misma, recogida en el proyecto integral de energía limpia en el municipio de san isidro, a adjudicar por procedimiento abierto tramitación ordinaria y sujeto a regulación armonizada (SARA)

  • Foilsithe
    18/03/2025
  • Sprioc‑am
    23/03/2025
  • Oscailt na dtairiscintí
    25/03/2025
  • Bronnta
    31/10/2025
  • Inniu
    05/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Alcaldía del Ayuntamiento de San Isidro
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: ES521 Alicante / Alacant
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
09332000 Solar installation
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
273,288.20 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Uimhir thagartha na tairisceana
3406/2024
Cur síos

Suministro e instalación solar fotovoltaica ubicada sobre terreno, con modalidad de autoconsumo colectivo, abasteciendo a los siguientes edificios: vestuarios, escuela infantil, aulas 1 y aulas 2. La potencia eléctrica de la instalación será de 144,90 kW y su producción anual estimada de 243.437,79 kWh. Además, se instalará un sistema de acumulación con capacidad de almacenamiento de 285 kWh. Cualquier mención que pudiera hacerse en el presente Pliego Técnico y sus Anexos, directa o indirectamente a modelos, tipos o cualquier otra referencia que pudiera relacionarse con alguna marca comercial, deberá entenderse hecha con una finalidad meramente orientativa en cuanto a características y calidades, al objeto de facilitar la descripción de los artículos en cuestión. En el presente Pliego de Condiciones Técnicas se definen el alcance, condiciones y características técnicas mínimas a cumplir. Para el suministro e instalación previsto se llevará a cabo por empresa especializada, que cuenten con la solvencia necesaria indicada en el PCAP. Alternativamente podrá justificarse dicha solvencia con el certificado de clasificación de contratistas en los siguientes grupos y subgrupos: Grupo I, Subgrupo 9, Categoría 2 El seguimiento de los trabajos a realizar y la necesaria coordinación técnica de los mismos serán llevados a cabo por técnicos municipales. La presente licitación se enmarca en el Plan de Recuperación, Transformación y Resiliencia del Gobierno de España aprobado definitivamente por Acuerdo del Consejo de Ministros de 13 de julio de 2021 sobre la base de la propuesta aprobada por la Comisión Europea el 16 de junio de 2021, y se desarrollará de conformidad con las bases reguladas por esta misma Orden, en régimen de concurrencia competitiva.

Conas tairiscint a chur isteach
Níl fáil air
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Ríomhaighneacht: riachtanach
required
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
25/03/2025 13:00
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Critéar:
Cineál: quality
Cur síos: Ampliación de garantia.
Ualú (céatadán, beacht) : 20
Critéar:
Cineál: quality
Cur síos: Plazo.
Ualú (céatadán, beacht) : 30
Critéar:
Cineál: price
Cur síos: Precio.
Ualú (céatadán, beacht) : 50
Luach measta
273,288.20 EUR
Luach conartha deiridh
Níl fáil air
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: SOCIEDAD IBÉRICA DE CONSTRUCCIONES ELÉCTRICAS, S.A.
Seoladh poist:
Baile: ALCOBENDAS
Cód poist: 28108
Tír:
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.