Publications Office of the EU
Spáinn, an-Maidrid: Building-cleaning services - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spáinn, an-Maidrid: Building-cleaning services

  • Foilsithe
    12/05/2023
  • Sprioc‑am
    07/06/2023
  • Oscailt na dtairiscintí
    15/06/2023
  • Bronnta
    23/08/2023
  • Inniu
    06/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
Yes
Ceannaitheoir
Presidencia de la Agencia Estatal Consejo Superior de Investigaciones Científicas, M.P.
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: ES300 Madrid
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
90911200 Building-cleaning services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
548,024.40 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
211,781.01 EUR
Féach ar gach luchtóg chun sonraí a fháil
Líon na luchtóg
2
Uimhir thagartha na tairisceana
LOT52/23
Cur síos

Servicio de limpieza en diversos institutos y centros de Asturias y Córdoba de la Agencia Estatal Consejo Superior de Investigaciones Científicas.

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Presidencia de la Agencia Estatal Consejo Superior de Investigaciones Científicas, M.P.
Uimhir chlárúcháin náisiúnta: Q2818002D
Seoladh poist: c/ Serrano 117
Baile: Madrid
Cód NUTS: ES300
Cód poist: 28006
Tír: ESP
Teagmhálaí: Presidencia de la Agencia Estatal Consejo Superior de Investigaciones Científicas, M.P.
Príomhsheoladh: http://www.csic.es
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
15/06/2023 11:00
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.