Publications Office of the EU
Iodáil, an-An Róimh: Construction work for railways workshop - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Iodáil, an-An Róimh: Construction work for railways workshop

  • Foilsithe
    26/01/2016
  • Sprioc‑am
    18/04/2016
  • Oscailt na dtairiscintí
    21/04/2016
  • Bronnta
    13/09/2016
  • Inniu
    04/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Works
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: Níl fáil air
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
45234180 Construction work for railways workshop
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
17,135,569.26 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
15,372,353.51 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
CIG 653267886B
Cur síos

Gara a procedura aperta, interamente gestita con sistemi telematici, per l'affidamento della progettazione esecutiva e della realizzazione del Nuovo Capannone ETR 1000 Milano Martesana. CIG 653267886B.

Conas tairiscint a chur isteach
Níl fáil air
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Tá conradh poiblí i gceist leis an bhfógra
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
21/04/2016 10:30
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
17,135,569.26 EUR
Luach conartha deiridh
15,372,353.51 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: R.T.I. S.A.L.C. SpA (capogruppo) — IRCOP SpA (mandante)
Seoladh poist: Viale Enrico Forlanini 23
Baile: Milano
Cód poist: 20134
Tír: ITA
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.