Publications Office of the EU
Phortaingéil, an-Liospóin: Security services - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Phortaingéil, an-Liospóin: Security services

  • Foilsithe
    14/10/2020
  • Sprioc‑am
    08/11/2020
  • Bronnta
    29/12/2020
  • Oscailt na dtairiscintí
    09/11/2021
  • Inniu
    05/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Biblioteca Nacional de Portugal
An áit feidhmíochta
NUTS code: PT170 Área Metropolitana de Lisboa
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: PT170 Área Metropolitana de Lisboa
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
79710000 Security services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
369,697.56 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
354,468.00 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
CC 37/2020
Cur síos

Serviços combinados de vigilância e segurança humana e de ligação à central de receção e monitorização de alarmes de intrusão.

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Biblioteca Nacional de Portugal
Uimhir chlárúcháin náisiúnta: 501516980
Seoladh poist: Campo Grande, 83
Baile: Lisboa
Cód NUTS: PT170
Cód poist: 1749-081
Tír: PRT
Príomhsheoladh: www.bnportugal.pt
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
09/11/2021 11:00
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Lowest price
Luach measta
369,697.56 EUR
Luach conartha deiridh
354,468.00 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: PSG — Segurança Privada, S. A.
Seoladh poist: Rua Montes Velhos, s/n
Baile: Aljustrel
Cód poist: 7600-091
Tír: PRT
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.