Publications Office of the EU
Fhrainc, an-Le Mans: Truck repair services - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Fhrainc, an-Le Mans: Truck repair services

  • Foilsithe
    11/09/2018
  • Sprioc‑am
    09/10/2018
  • Oscailt na dtairiscintí
    10/10/2018
  • Bronnta
    18/01/2019
  • Inniu
    06/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
Yes
Ceannaitheoir
Le Mans Métropole — Communauté urbaine
An áit feidhmíochta
NUTS code: FRG04 Sarthe
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: FRG04 Sarthe
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
50114100 Truck repair services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
440,000.00 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
2018_0092_fcs_bl
Cur síos

Cette consultation s'effectue dans le cadre d'un groupement de commandes (article 28 de l'ordonnance nº 2015-899 du 23.7.2015) avec les organismes suivants: ville du Mans. Le coordonnateur du groupement est Le Mans Métropole. Elle aboutira à la conclusion de 2 accords-cadre (un par collectivité) à bons de commande avec maximum annuel. LMM: maxi 90 000 EUR HT, ville du Mans: maxi 20 000 EUR HT.

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Le Mans Métropole — Communauté urbaine
Uimhir chlárúcháin náisiúnta: 24720013200014
Seoladh poist: Pôle marchés et achats publics, CS 40010 — 16 avenue François Mitterrand — Le Condorcet
Baile: Le Mans
Cód NUTS: FRG04
Cód poist: 72039
Tír: FRA
Príomhsheoladh: http://www.lemans.fr
Leictreonach trí:
http://www.sarthe-marchespublics.fr
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Déantar creat-chomhaontú a bhunú mar chuid den soláthar
Creat-chomhaontú le single oibreoirí
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
10/10/2018 09:00
Ceannaitheoirí
Le Mans Métropole — Communauté urbaine
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Lowest price
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
440,000.00 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: AD 72
Seoladh poist: 35 bd Pierre Lefaucheux
Baile: Le Mans
Cód poist: 72100
Tír: FRA
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.