Publications Office of the EU
Ghearmáin, an-Beirlín: Computer equipment and supplies - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ghearmáin, an-Beirlín: Computer equipment and supplies

  • Foilsithe
    22/02/2022
  • Sprioc‑am
    30/03/2022
  • Oscailt na dtairiscintí
    30/03/2022
  • Bronnta
    08/06/2022
  • Inniu
    31/08/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
degewo AG
An áit feidhmíochta
NUTS code: DE300 Berlin
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: DE300 Berlin
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
30200000 Computer equipment and supplies
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
1.00 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
KE-2022-Medientechnik
Cur síos

Lieferung, Aufbau und Verwaltung der Medientechnik

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://my.vergabeplattform.berlin.de
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
30/03/2022 10:00
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
1.00 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: B & W IT und Consulting GmbH
Seoladh poist: Röntgenstraße 10 a
Baile: Darmstadt
Cód poist: 64291
Tír: DEU
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.