Publications Office of the EU
Servicio de transporte de residuos sólidos urbanos (RSU) y fracción orgánica de recogida selectiva (FORS) desde la planta de transferencia de RU de Dénia (Alacant) hasta la planta de tratamiento de RU de el Campello (Alacant) - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Servicio de transporte de residuos sólidos urbanos (RSU) y fracción orgánica de recogida selectiva (FORS) desde la planta de transferencia de RU de Dénia (Alacant) hasta la planta de tratamiento de RU de el Campello (Alacant)

  • Foilsithe
    04/12/2024
  • Sprioc‑am
    02/01/2025
  • Oscailt na dtairiscintí
    03/01/2025
  • Bronnta
    12/03/2025
  • Inniu
    31/08/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Reciclatge de Residus Marina Alta S.A.
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: ES521 Alicante / Alacant
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
90512000 Refuse transport services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
1,983,978.51 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Uimhir thagartha na tairisceana
PAS 01/2024
Cur síos

De acuerdo con lo indicado en los Pliegos de Condiciones

Conas tairiscint a chur isteach
Níl fáil air
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Ríomhaighneacht: riachtanach
required
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
03/01/2025 12:00
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Critéar:
Cineál: quality
Cur síos: Antiguedad Flota.
Ualú (céatadán, beacht) : 24
Critéar:
Cineál: quality
Cur síos: Calidad servicio por cantidad de flota.
Ualú (céatadán, beacht) : 6
Critéar:
Cineál: price
Cur síos: Precio.
Ualú (céatadán, beacht) : 65
Critéar:
Cineál: quality
Cur síos: Tiempo de respuesta transporte FORS.
Ualú (céatadán, beacht) : 5
Luach measta
1,983,978.51 EUR
Luach conartha deiridh
Níl fáil air
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: TRANSPORTE DE RSU Y SERVICIOS S.L.
Seoladh poist:
Baile: Benidorm
Cód poist: 03502
Tír:
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.