Publications Office of the EU
Pholainn, an-Łódź: Medical equipments - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin cóid CPV atá bunaithe ar théacs an nós imeachta

Pholainn, an-Łódź: Medical equipments

  • Foilsithe
    18/02/2017
  • Sprioc‑am
    20/03/2017
  • Bronnta
    24/05/2017
  • Inniu
    03/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Instytut „Centrum Zdrowia Matki Polki”
An áit feidhmíochta
NUTS code: PL711 Miasto Łódź
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: PL711 Miasto Łódź
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
33100000 Medical equipments
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
23,368.00 PLN
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
2,081,936.45 PLN
Féach ar gach luchtóg chun sonraí a fháil
Líon na luchtóg
45
Uimhir thagartha na tairisceana
ZP/2/2017
Cur síos

Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego jednorazowego i wielorazowego użytku dla Instytutu „CZMP”.

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Samodzielna Sekcja Zamówień Publicznych Instytutu „Centrum Zdrowia Matki Polki”
Seoladh poist: ul. Rzgowska 281/289, pawilon „A” (Ginekologiczno-Położniczy), poziom „0”, pokój Nr 15
Baile: Łódź
Cód NUTS: PL113
Cód poist: 93 – 338
Tír: POL
Teagmhálaí: Agnieszka Wronka
Príomhsheoladh: www.iczmp.edu.pl
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Seiceáil doiciméid nasctha le haghaidh sonraí
An áit feidhmíochta
Cód CPV

33100000 - Medical equipments

33141000 - Disposable non-chemical medical consumables and haematological consumables

33140000 - Medical consumables

Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.