Publications Office of the EU
nós imeachta oscailte de bhun Airteagal 71 d’Fhoraithne Reachtach Uimh. 36/2023, arna leasú, agus (ii) chun an tseirbhís leanúnach iompair agus aisghabhála/athchúrsála a dhámhachtain le haghaidh dramhaíl sholadach chathrach EER 20.01.08 (dramhaíl cistine agus ceaintín in-bhithdhíghrádaithe) ag saoráid údaraithe agus oibríochtúil - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin cóid CPV atá bunaithe ar théacs an nós imeachta

- léirítear leis sin téacs atá aistrithe go huathoibríoch go dtí do theanga bhrabhsála

nós imeachta oscailte de bhun Airteagal 71 d’Fhoraithne Reachtach Uimh. 36/2023, arna leasú, agus (ii) chun an tseirbhís leanúnach iompair agus aisghabhála/athchúrsála a dhámhachtain le haghaidh dramhaíl sholadach chathrach EER 20.01.08 (dramhaíl cistine agus ceaintín in-bhithdhíghrádaithe) ag saoráid údaraithe agus oibríochtúil

  • Foilsithe
    11/08/2025
  • Sprioc‑am
    24/09/2025
  • Oscailt na dtairiscintí
    24/09/2025
  • Bronnta
    21/01/2026
  • Inniu
    04/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Agno Chiampo Ambiente S.r.l.
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níl fáil air
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: ITH32 Vicenza
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
90511200 Household-refuse collection services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
2,678,860.99 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
1,143,755.80 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
Níl fáil air
Cur síos

Iompar leanúnach agus aisghabháil/athchúrsáil dramhaíola soladaí cathrach EER 20.01.08 (dramhaíl cistine agus ceaintín in-bhithdhíghrádaithe) ag saoráid údaraithe agus oibríochtúil

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://www.sintel.regione.lombardia.it
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Ríomhaighneacht: riachtanach
https://www.sintel.regione.lombardia.it
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
24/09/2025 09:10
An áit feidhmíochta
Níl fáil air
Cód CPV
Modh bronnta
Critéar:
Cineál: price
Cur síos: minor prezzo
Ualú (céatadán, beacht) :
Luach measta
2,678,860.99 EUR
Luach conartha deiridh
1,143,755.80 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: S.E.S.A. S.P.A.
Seoladh poist:
Baile: ESTE
Cód poist: 35042
Tír:
Ainm oifigiúil: MONTELLO S.P.A.
Seoladh poist:
Baile: MONTELLO
Cód poist: 24060
Tír:
Ainm oifigiúil: FERTITALIA S.R.L.
Seoladh poist:
Baile: LEGNAGO
Cód poist: 37045
Tír:
Ainm oifigiúil: ERREDIERRE SERVIZI S.N.C.
Seoladh poist:
Baile: ASIAGO
Cód poist: 36012
Tír:
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.