Publications Office of the EU
Ghearmáin, an-München: Installation of doors and windows and related components - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ghearmáin, an-München: Installation of doors and windows and related components

  • Foilsithe
    10/09/2019
  • Sprioc‑am
    15/10/2019
  • Oscailt na dtairiscintí
    15/10/2019
  • Bronnta
    09/12/2019
  • Inniu
    31/08/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Works
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Landeshauptstadt München, Baureferat
An áit feidhmíochta
NUTS code: DE212 München, Kreisfreie Stadt
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: DE212 München, Kreisfreie Stadt
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
45421100 Installation of doors and windows and related components
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
0.01 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
H12c332919
Cur síos

Tischlerarbeiten, Innentüren.

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Landeshauptstadt München, Baureferat
Seoladh poist: Friedenstraße 40
Baile: München
Cód NUTS: DE212
Cód poist: 81671
Tír: DEU
Príomhsheoladh: https://my.vergabe.bayern.de
Leictreonach trí:
https://my.vergabe.bayern.de
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
15/10/2019 10:20
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Lowest price
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
0.01 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Sedlmeyr Spezialtüren GmbH
Seoladh poist:
Baile: Friedberg-Rinnenthal
Cód poist:
Tír: DEU
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.