Publications Office of the EU
PL-Białystok: Cleaning services - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PL-Białystok: Cleaning services

  • Foilsithe
    05/03/2013
  • Sprioc‑am
    10/04/2013
  • Oscailt na dtairiscintí
    10/04/2013
  • Bronnta
    10/06/2013
  • Inniu
    31/08/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: Níl fáil air
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
90910000 Cleaning services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
48,720.00 PLN
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
348,528.67 PLN
Líon na luchtóg
5
Uimhir thagartha na tairisceana
ZP/2013/00007/ZGB
Cur síos

Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa usługa sprzątania i utrzymania w czystości pomieszczeń w obiektach będących siedzibą Zakładu Gazowniczego Białystok w Białymstoku oraz terenowych jednostek organizacyjnych – Rejonów Dystrybucji Gazu w Ełku, Ostrołęce, Giżycku i Łomży, wraz z podległymi Placówkami, w podziale na 5 części, zwanych dalej Zadaniami.

Conas tairiscint a chur isteach
Níl fáil air
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for one or more lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Tá conradh poiblí i gceist leis an bhfógra
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
10/04/2013 10:30
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.