Publications Office of the EU
Spáinn, an-Maidrid: Education and training services - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spáinn, an-Maidrid: Education and training services

  • Foilsithe
    24/02/2023
  • Sprioc‑am
    06/03/2023
  • Bronnta
    19/06/2023
  • Inniu
    03/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Distrito de Usera
An áit feidhmíochta
NUTS code: ES300 Madrid
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: ES300 Madrid
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
80000000 Education and training services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
1,943,447.84 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
757,668.00 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
300/2022/00821
Cur síos

Los Campamentos Urbanos del Distrito de Usera responden a las necesidades delas familias de asistencia y cuidado en los períodos de vacaciones escolares de loshijos menores escolarizados en los colegios en el 2º ciclo de infantil, primaria yESO, para adecuarse a los horarios laborales familiares, y ofrecerles una respuestaeducativa que haga efectivo el principio de igualdad de oportunidades en laeducación de estos niños, facilitando la consecución de una formación máscompleta y de más calidad. Asimismo, se va a ofrecer un recurso educativo para elalumnado en situación de riesgo social, cuya necesidad de atención se incrementaen esos períodos de vacaciones escolares. Se va a favorecer su formación integralcon otro tipo de actividades que, siendo educativas, se ofrecen en un ambiente ycon unas dinámicas más lúdicas y de educación en el ocio y tiempo libre.

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Distrito de Usera
Uimhir chlárúcháin náisiúnta: P2807900B
Seoladh poist: Rafaela Ybarra, 41
Baile: Madrid
Cód NUTS: ES300
Cód poist: 28026
Tír: ESP
Teagmhálaí: Distrito de Usera
Príomhsheoladh: http://www.madrid.es
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Not applicable
Luach measta
1,943,447.84 EUR
Luach conartha deiridh
757,668.00 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: 7 ESTRELLAS EDUCACIÓN Y OCIO, S.L.U.
Seoladh poist: Camino de Hormigueras 175
Baile: MADRID
Cód poist: 28031
Tír: ESP
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.