Publications Office of the EU
Fhrainc, an-Lyon: Sewage, refuse, cleaning and environmental services - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Fhrainc, an-Lyon: Sewage, refuse, cleaning and environmental services

  • Foilsithe
    12/10/2020
  • Sprioc‑am
    09/11/2020
  • Oscailt na dtairiscintí
    10/11/2020
  • Bronnta
    29/12/2020
  • Inniu
    03/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
Yes
Ceannaitheoir
CHU Lyon
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: FRK26 Rhône
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
90000000 Sewage, refuse, cleaning and environmental services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
800,000.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
917,878.00 EUR
Féach ar gach luchtóg chun sonraí a fháil
Líon na luchtóg
2
Uimhir thagartha na tairisceana
T21_4100_MF
Cur síos

Accord-cadre no T21_4100 prestations de curage, vidange et débouchage des divers établissements des hospices civils de Lyon (agglomération lyonnaise et département du var), du GHT Rhône centre et du GCS blanchisserie.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&refConsultation=647783&orgAcronyme=x7c
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Déantar creat-chomhaontú a bhunú mar chuid den soláthar
Creat-chomhaontú le single oibreoirí
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
10/11/2020 08:30
An áit feidhmíochta
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.