Publications Office of the EU
Insliú agus cosaint dóiteáin - 70-00211-3900-21 - PR1184129-3900-B - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin téacs atá aistrithe go huathoibríoch go dtí do theanga bhrabhsála

Insliú agus cosaint dóiteáin - 70-00211-3900-21 - PR1184129-3900-B

  • Foilsithe
    13/03/2026
  • Sprioc‑am
    17/04/2026
  • Bronnta
    24/06/2026
  • Inniu
    02/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Works
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Fraunhofer-Gesellschaft zur Förderung der angewandten Forschung e.V. - Einkauf B12 - Vergabestelle Bau
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: DE212 München, Kreisfreie Stadt
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
45321000 Thermal insulation work
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
85,508.09 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
PR1184129-3900-B
Cur síos

Insliú agus cosaint dóiteáin - 70-00211-3900-21

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://vergabe.fraunhofer.de
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Ríomhaighneacht: ceadaithe
https://vergabe.fraunhofer.de
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Níl fáil air
Modh bronnta
Preis
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
85,508.09 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Prisma Bauisolierung GmbH
Seoladh poist:
Baile: Schönefeld
Cód poist: 12529
Tír:
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.