Publications Office of the EU
Spáinn, an-Córdoba: Disposable non-chemical medical consumables and haematological consumables - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin cóid CPV atá bunaithe ar théacs an nós imeachta

Spáinn, an-Córdoba: Disposable non-chemical medical consumables and haematological consumables

  • Foilsithe
    21/05/2014
  • Sprioc‑am
    24/06/2014
  • Bronnta
    11/12/2014
  • Inniu
    04/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Servicio Andaluz de Salud. Hospital Universitario Reina Sofía
An áit feidhmíochta
NUTS code: ES613 Córdoba
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: Níl fáil air
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
33141000 Disposable non-chemical medical consumables and haematological consumables
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
741,654.07 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
237,417.72 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
CCA. 6FLMENP (2014/186485)
Cur síos

Suministro de material de cirugía laparoscópica, con destino al Hospital Universitario Reina Sofía, Hospital Infanta Margarita de Cabra y Hospital Comarcal Valle de los Pedroches de Pozoblanco, adscritos a la Plataforma de Logística Sanitaria de Córdoba.

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Servicio Andaluz de Salud. Hospital Universitario Reina Sofía
Seoladh poist: av. Menéndez Pidal, s/n
Baile: Córdoba
Cód poist: 14004
Tír: ESP
Teagmhálaí: Registro General
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Not specified
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
Cód CPV

33141000 - Disposable non-chemical medical consumables and haematological consumables

33180000 - Functional support

33184000 - Artificial parts of the body

Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
741,654.07 EUR
Luach conartha deiridh
237,417.72 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Applied Medical Distribution Europe BV sucursal en España
Seoladh poist:
Baile:
Cód poist:
Tír:
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.