Publications Office of the EU
Ungáir, an-Búdaipéist: Construction work - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ungáir, an-Búdaipéist: Construction work

  • Foilsithe
    02/08/2019
  • Sprioc‑am
    30/09/2019
  • Bronnta
    27/02/2020
  • Inniu
    02/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Works
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
An áit feidhmíochta
NUTS code: HU223 Zala
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: HU Magyarország
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
45000000 Construction work
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
124,999,409.00 HUF
Uimhir thagartha na tairisceana
EKR000865722019
Cur síos

1 db kb. 366 m2 alapterületű szolgáltató központ kialakítása földszintes akadálymentesített meglévő épületben. Alkalmazkodva a meglévő állapotokhoz a volt iskola épületben foglalkoztatók, 50 fős étkező, melegítő konyha és a szükséges vizesblokkok kerülnek betervezésre. Részletesen a II.2.4) pontban kifejtettek szerint.

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
Uimhir chlárúcháin náisiúnta: EKRSZ_92451917
Seoladh poist: Visegradi utca 49.
Baile: Budapest
Cód NUTS: HU
Cód poist: 1132
Tír: HUN
Teagmhálaí: Sebestyén Dániel
Príomhsheoladh: http://www.szgyf.gov.hu
Leictreonach trí:
https://ekr.gov.hu/portal/kozbeszerzes/eljarasok/EKR000865722019/reszletek
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Seiceáil doiciméid nasctha le haghaidh sonraí
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
124,999,409.00 HUF
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Szabadics Közmű és Mélyépítő Zrt.
Seoladh poist: Jegenye sor 3.
Baile: Zalakaros
Cód poist: 8749
Tír: HUN
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.