Publications Office of the EU
PL-Chorzów: Parts of railway or tramway locomotives or rolling stock; railways traffic-control equipment - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PL-Chorzów: Parts of railway or tramway locomotives or rolling stock; railways traffic-control equipment

  • Foilsithe
    10/07/2012
  • Sprioc‑am
    16/08/2012
  • Oscailt na dtairiscintí
    16/08/2012
  • Bronnta
    10/09/2012
  • Inniu
    05/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níl fáil air
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: Níl fáil air
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
34630000 Parts of railway or tramway locomotives or rolling stock; railways traffic-control equipment
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
11,070,000.00 PLN
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
10,389,810.00 PLN
Uimhir thagartha na tairisceana
UE/ZUR/440/2012
Cur síos

Przedmiotem zamówienia jest dostawa napędów asynchronicznych oraz elektrycznych przetwornic statycznych do wagonów tramwajowych typu 105 N” w ramach realizacji Projektu: „Modernizacja infrastruktury tramwajowej i trolejbusowej w Aglomeracji Górnośląskiej wraz z infrastrukturą towarzyszącą”, POIŚ.07.03.00-00-012/11 współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.

Conas tairiscint a chur isteach
Níl fáil air
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Tá conradh poiblí i gceist leis an bhfógra
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
16/08/2012 10:00
An áit feidhmíochta
Níl fáil air
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
11,070,000.00 PLN
Luach conartha deiridh
10,389,810.00 PLN
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Zakład Elektroniki Przemysłowej Enika Sp. z o.o.
Seoladh poist: ul. Morgowa 11
Baile: Łódź
Cód poist: 91-223
Tír: POL
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.