Publications Office of the EU
Pholainn, an-Łódź: Pharmaceutical products - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Pholainn, an-Łódź: Pharmaceutical products

  • Foilsithe
    22/02/2014
  • Sprioc‑am
    02/04/2014
  • Oscailt na dtairiscintí
    02/04/2014
  • Bronnta
    29/09/2014
  • Inniu
    02/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
WSS im. M. Kopernika w Łodzi
An áit feidhmíochta
NUTS code: PL711 Miasto Łódź
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: Níl fáil air
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
33600000 Pharmaceutical products
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
1,671,202.80 PLN
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
1,591,593.84 PLN
Uimhir thagartha na tairisceana
25/ZP/14
Cur síos

Przedmiotem zamówienia publicznego są dostawy produktów farmaceutycznych – Azacitidine.

Conas tairiscint a chur isteach
Níl fáil air
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
02/04/2014 11:00
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Lowest price
Luach measta
1,671,202.80 PLN
Luach conartha deiridh
1,591,593.84 PLN
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Komtur Polska Sp. z o.o.
Seoladh poist: ul. Puławska 405a
Baile: Warszawa
Cód poist: 02-801
Tír: POL
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.