Publications Office of the EU
Spáinn, an-Palma: Motor vehicle insurance services - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spáinn, an-Palma: Motor vehicle insurance services

  • Foilsithe
    23/06/2018
  • Sprioc‑am
    20/07/2018
  • Oscailt na dtairiscintí
    06/08/2018
  • Inniu
    04/09/2026
Stádas
Ní féidir aighneachtaí a chur isteach níos mó
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
Yes
Ceannaitheoir
Central de Contratación de la Administración de la Comunidad Autónoma de las Illes Balears
An áit feidhmíochta
NUTS code: ES53 Illes Balears
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: ES53 Illes Balears
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
66514110 Motor vehicle insurance services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
837,568.75 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Uimhir thagartha na tairisceana
CC 1/2018 AM
Cur síos

Contratación centralizada del servicio de seguros de vehículos del parque móvil de la Comunidad Autónoma de les Illes Balears y de su sector público instrumental.

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Central de Contratación de la Administración de la Comunidad Autónoma de las Illes Balears
Uimhir chlárúcháin náisiúnta: S0711001H
Seoladh poist: C/ Palau Reial, 17
Baile: Palma
Cód NUTS: ES53
Cód poist: 07001
Tír: ESP
Teagmhálaí: Central de Contratación de la Administración de la Comunidad Autónoma de las Illes Balears
Príomhsheoladh: http://www.caib.es/sites/M12060709170917137027/ca/informacio_general-50301/?campa=yes
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Déantar creat-chomhaontú a bhunú mar chuid den soláthar
Creat-chomhaontú le single oibreoirí
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
06/08/2018 10:00
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
837,568.75 EUR
Luach conartha deiridh
Níl fáil air
Conradh a bhronnadh
Níl fáil air
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.