Publications Office of the EU
RO-Bucuresti: Various medicinal products - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

RO-Bucuresti: Various medicinal products

  • Foilsithe
    03/07/2012
  • Sprioc‑am
    13/08/2012
  • Oscailt na dtairiscintí
    14/08/2012
  • Bronnta
    01/10/2012
  • Inniu
    01/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Unitatea Militara 0521 Bucuresti
An áit feidhmíochta
NUTS code: RO321 Bucureşti
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: Níl fáil air
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
33690000 Various medicinal products
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
457,810.70 RON
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
2,905,081.10 RON
Féach ar gach luchtóg chun sonraí a fháil
Líon na luchtóg
213
Uimhir thagartha na tairisceana
Níl fáil air
Cur síos

Atribuirea acordului cadru, in vederea incheierii de contracte subsecvente de furnizare medicamente de uz uman.

Conas tairiscint a chur isteach
Níl fáil air
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for one or more lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Déantar creat-chomhaontú a bhunú mar chuid den soláthar
Creat-chomhaontú le single oibreoirí
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
14/08/2012 12:00
An áit feidhmíochta
Cód CPV

33690000 - Various medicinal products

33600000 - Pharmaceutical products

33675000 - Antihistamines for systemic use

33621300 - Antianaemic preparations

33621100 - Antithrombotic agents

33642200 - Corticosteroids for systemic use

33642000 - Systemic hormonal preparations, excl. sex hormones

33661000 - Medicinal products for the nervous system

33613000 - Laxatives

33622700 - Calcium channel blockers

33692210 - Parenteral feeding solutions

33615100 - Insulin

33617000 - Mineral supplements

33651000 - General anti-infectives for systemic use and vaccines

33622500 - Antihaemorrhoidals for topical use

33620000 - Medicinal products for the blood, blood-forming organs and the cardiovascular system

33622300 - Diuretics

33661500 - Psycholeptics

33622100 - Cardiac therapy medicinal products

33661300 - Antiepileptics

33661100 - Anaesthetics

33662000 - Medicinal products for sensory organs

33692700 - Glucose solutions

33610000 - Medicinal products for the alimentary tract and metabolism

33614000 - Antidiarrhoeals, intestinal anti-inflammatory/anti-infective agents

33673000 - Medicinal products for obstructive airway diseases

33631400 - Antibiotics and chemotherapeutics for dermatological use

33730000 - Eye care products and corrective lenses

33631600 - Antiseptics and disinfectants

33621400 - Blood substitutes and perfusion solutions

33621200 - Antihaemorrhagics

33621000 - Medicinal products for the blood and blood-forming organs

33640000 - Medicinal products for the genitourinary system and hormones

33611000 - Medicinal products for acid related disorders

33622800 - Agents acting on the renin-angiotensin system

33622600 - Beta-blocking agents

33632100 - Anti-inflammatory and anti-rheumatic products

33693000 - Other therapeutic products

33632300 - Antigout preparations

33670000 - Medicinal products for the respiratory system

33651100 - Antibacterials for systemic use

33674000 - Cough and cold preparations

33622400 - Vasoprotectives

33661600 - Psychoanaleptics

33622200 - Antihypertensives

33661400 - Anti-Parkinson medicinal products

33622000 - Medicinal products for the cardiovascular system

33661200 - Analgesics

33612000 - Medicinal products for functional gastrointestinal disorders

33662100 - Ophthalmologicals

33696800 - X-ray contrast media

33692000 - Medical solutions

33616000 - Vitamins

33652100 - Antineoplastic agents

33692400 - Perfusion solutions

Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.