Publications Office of the EU
Münster, tiontú Eabhrac, bunscoil a thógáil le halla spóirt; iontlaise - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin cóid CPV atá bunaithe ar théacs an nós imeachta

- léirítear leis sin téacs atá aistrithe go huathoibríoch go dtí do theanga bhrabhsála

Münster, tiontú Eabhrac, bunscoil a thógáil le halla spóirt; iontlaise

  • Foilsithe
    09/09/2024
  • Sprioc‑am
    30/09/2024
  • Oscailt na dtairiscintí
    30/09/2024
  • Inniu
    03/09/2026
Stádas
Ní féidir aighneachtaí a chur isteach níos mó
Cineál conartha
Works
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
NRW.URBAN Kommunale Entwicklung GmbH
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: DEA11 Düsseldorf, Kreisfreie Stadt
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
45432113 Parquet flooring
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Uimhir thagartha na tairisceana
ZV24-123
Cur síos

NRW.URBAN Kommunale Entwicklung GmbH atá freagrach as an conversions an York agus Oxford beairic mar iontaobhaithe an chathair na Münster. Cuirtear an t-ordú thar ceann NRW.URBAN Kommunale Entwicklung GmbH agus thar ceann Chathair Münster. Tá sé i gceist ag an gcliant NRW.URBAN Kommunale Entwicklung GmbH - iontaobhaí do chathair Münster - bunscoil 4 chúrsa a thógáil lena n-áirítear halla spóirt 2 chúrsa ar iar-bheairic Eabhrac i Münster Gremmendorf. Ar shuíomh an iar-bheairic nuachta aeir, tá thart ar 1,800 aonad cónaithe nua á dtógáil ar limistéar thart ar 50 heicteár. Ag an am céanna, tá go leor saoráidí bonneagair shóisialta beartaithe ar an láithreán.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://www.evergabe.nrw.de/VMPSatellite/notice/CXS0YM3Y1VD9E6QX
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Ríomhaighneacht: riachtanach
https://www.evergabe.nrw.de/VMPSatellite/notice/CXS0YM3Y1VD9E6QX
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
30/09/2024 10:00
Modh bronnta
Preis
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
Níl fáil air
Conradh a bhronnadh
Níl fáil air
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.