Publications Office of the EU
Spící inslithe chun tuirlingt éan ar bhonneagar leictreachais a chosc - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin téacs atá aistrithe go huathoibríoch go dtí do theanga bhrabhsála

Spící inslithe chun tuirlingt éan ar bhonneagar leictreachais a chosc

  • Foilsithe
    12/08/2025
  • Sprioc‑am
    05/09/2025
  • Curtha ar ceal
    27/11/2025
  • Inniu
    03/09/2026
Stádas
Curtha ar ceal
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
HEP-Operator distribucijskog sustava d.o.o.
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: HRZZZ Extra-Regio NUTS 3
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
31650000 Insulating fittings
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
104,000.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Tá an nós imeachta dúnta
Uimhir thagartha na tairisceana
43-M-345/25
Cur síos

Spící inslithe chun tuirlingt éan ar bhonneagar leictreachais a chosc

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://eojn.hr/tender-eo/53607
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Ríomhaighneacht: riachtanach
https://eojn.hr/tender-eo/53607
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Déantar creat-chomhaontú a bhunú mar chuid den soláthar
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
05/09/2025 10:00
Modh bronnta
Cijena ponude
Luach measta
104,000.00 EUR
Luach conartha deiridh
Tá an nós imeachta dúnta
Conradh a bhronnadh
Tá an nós imeachta dúnta
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.