Publications Office of the EU
Spáinn, an-Maidrid: Office-support services - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spáinn, an-Maidrid: Office-support services

  • Foilsithe
    01/09/2020
  • Sprioc‑am
    01/10/2020
  • Oscailt na dtairiscintí
    29/10/2020
  • Bronnta
    26/02/2021
  • Inniu
    04/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Dirección del Centro de Estudios Jurídicos, O. A.
An áit feidhmíochta
NUTS code: ES300 Madrid
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: ES300 Madrid
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
79500000 Office-support services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
485,687.96 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
148,759.20 EUR
Féach ar gach luchtóg chun sonraí a fháil
Líon na luchtóg
2
Uimhir thagartha na tairisceana
2020/TC001JESG
Cur síos

El objeto del presente contrato es la prestación del servicio de apoyo administrativo a la formación y del servicio de grabación de datos y apoyo en la gestión para el servicio de gestión económica y contratación.

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Dirección del Centro de Estudios Jurídicos, O. A.
Uimhir chlárúcháin náisiúnta: Q2813002I
Seoladh poist: C/ Juan del Rosal, 2
Baile: Madrid
Cód NUTS: ES300
Cód poist: 28071
Tír: ESP
Teagmhálaí: Dirección del Centro de Estudios Jurídicos, O. A.
Príomhsheoladh: http://www.cej-mjusticia.es
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
29/10/2020 10:00
An áit feidhmíochta
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.