Publications Office of the EU
Iodáil, an-Napoli: Social work services without accommodation - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Iodáil, an-Napoli: Social work services without accommodation

  • Foilsithe
    24/05/2019
  • Sprioc‑am
    24/06/2019
  • Oscailt na dtairiscintí
    25/06/2019
  • Bronnta
    09/12/2020
  • Inniu
    03/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Comune di Napoli — Servizio Politiche per l’infanzia e l’adolescenza
An áit feidhmíochta
NUTS code: ITF33 Napoli
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: ITF33 Napoli
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
85312000 Social work services without accommodation
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
1,520,322.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
1,150,946.01 EUR
Féach ar gach luchtóg chun sonraí a fháil
Líon na luchtóg
10
Uimhir thagartha na tairisceana
v. schede singoli lotti
Cur síos

Affidamento, in 10 lotti, del servizio «Azioni di sostegno educativo e percorsi formativi teorici/pratici rivolti ad adolescenti — Dote comune». Determinazione dirigenziale di indizione n. 20 del 15.5.2019.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://acquistitelematici.comune.napoli.it
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
25/06/2019 10:00
An áit feidhmíochta
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.