Publications Office of the EU
Fhrainc, an-L'Étang-Salé: Certification services - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin cóid CPV atá bunaithe ar théacs an nós imeachta

Fhrainc, an-L'Étang-Salé: Certification services

  • Foilsithe
    31/08/2017
  • Sprioc‑am
    02/10/2017
  • Oscailt na dtairiscintí
    03/10/2017
  • Bronnta
    17/11/2017
  • Inniu
    31/08/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
Yes
Ceannaitheoir
Semader
An áit feidhmíochta
NUTS code: FRY40 La Réunion
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: FRY40 La Réunion
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
79132000 Certification services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
202,760.00 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
Níl fáil air
Cur síos

La consultation concerne la mission d'expertise comptable, pour la révision des comptes de la Semader et ses filiales, dans le cadre de l'arrêté des comptes annuels.
La durée d'exécution du marché débute dès notification du marché pour les comptes de l'exercice 2017 et suivant.

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Semader
Seoladh poist: Service achats marchés, 52 route des Sables, CS 21008
Baile: L'Étang-Salé
Cód NUTS: FRY40
Cód poist: 97427
Tír: FRA
Príomhsheoladh: http://www.semader.fr/pratique/rechercher/appels-doffres/
Leictreonach trí:
http://www.semader.fr/pratique/rechercher/appels-doffres/
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
03/10/2017 14:30
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
202,760.00 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Cifralex
Seoladh poist: 5 rue Sanlecque, BP 70302
Baile: Nantes
Cód poist: 44003
Tír: FRA
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.