Publications Office of the EU
Ghearmáin, an-Leopoldshöhe: Works for complete or part construction and civil engineering work - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ghearmáin, an-Leopoldshöhe: Works for complete or part construction and civil engineering work

  • Foilsithe
    25/06/2021
  • Sprioc‑am
    23/07/2021
  • Oscailt na dtairiscintí
    23/07/2021
  • Bronnta
    07/09/2021
  • Inniu
    03/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Works
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Gemeinde Leopoldshöhe über den Kreis Lippe - Der Landrat
An áit feidhmíochta
NUTS code: DEA45 Lippe
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: DEA45 Lippe
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
45200000 Works for complete or part construction and civil engineering work
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
1,603,216.36 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
IKZ-113/2021
Cur síos

Die Gemeinde Leopoldshöhe beabsichtigt den Bau eines Multifunktionalen Neubaus an der Felix-Fechenbach-Gesamtschule in Leopoldshöhe. Gegenstand dieser Ausschreibung sind die erforderlichen Rohbauarbeiten

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://www.deutsche-evergabe.de/dashboards/dashboard_off/DD15D752-DB16-4743-AF62-55E4082CF89F
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
23/07/2021 09:00
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Lowest price
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
1,603,216.36 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Hartmann Bau GmbH
Seoladh poist:
Baile: Borgentreich
Cód poist: 34434
Tír: DEU
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.