Publications Office of the EU
RO-Galati: Oxygen - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

RO-Galati: Oxygen

  • Foilsithe
    11/07/2012
  • Sprioc‑am
    21/08/2012
  • Oscailt na dtairiscintí
    22/08/2012
  • Bronnta
    05/11/2012
  • Inniu
    04/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Spitalul Clinic Judetean de Urgenta "Sfantul Apostol Andrei"
An áit feidhmíochta
NUTS code: RO224 Galaţi
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: Níl fáil air
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
24111900 Oxygen
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
2,286,360.00 RON
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
1,813,320.00 RON
Uimhir thagartha na tairisceana
Níl fáil air
Cur síos

Acord cdru de furnizare oxigen medical.

Conas tairiscint a chur isteach
Níl fáil air
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Déantar creat-chomhaontú a bhunú mar chuid den soláthar
Creat-chomhaontú le single oibreoirí
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
22/08/2012 18:00
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Lowest price
Luach measta
2,286,360.00 RON
Luach conartha deiridh
1,813,320.00 RON
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Linde Gaz Romania SRL
Seoladh poist: str. Avram Imbroane, nr. 9
Baile: Timisoara
Cód poist: 300136
Tír: ROU
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.