Publications Office of the EU
Sualainn, an t-Falun: Architectural, engineering and planning services - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin cóid CPV atá bunaithe ar théacs an nós imeachta

Sualainn, an t-Falun: Architectural, engineering and planning services

  • Foilsithe
    30/06/2018
  • Sprioc‑am
    29/08/2018
  • Oscailt na dtairiscintí
    30/08/2018
  • Bronnta
    05/11/2018
  • Inniu
    07/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
Yes
Ceannaitheoir
Colligio AB
An áit feidhmíochta
NUTS code: SE11 Stockholm
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: SE11 Stockholm
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
71240000 Architectural, engineering and planning services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
4,370.00 SEK
Uimhir thagartha na tairisceana
TK 18.072
Cur síos

Upphandlingen avser tillhandahållande av konsulter för trafikplanering.
Upphandlingen är indelad i fem områden. Anbudsgivaren kan lämna anbud på ett eller flera områden enligt nedan:
1. Trafikplanering (inkl. simuleringar, analyser, utredningar)
2. Parkeringsutredningar
3. Trafiksäkerhet och utformning
4. Kollektivtrafik
5. Mobility management

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afewrvieia&GoTo=Tender
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
30/08/2018 00:00
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
4,370.00 SEK
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Ramböll Sverige AB
Seoladh poist:
Baile: Stockholm
Cód poist:
Tír: SWE

Ainm oifigiúil: SWECO Society AB
Seoladh poist:
Baile: Stockholm
Cód poist:
Tír: SWE

Ainm oifigiúil: Trivector Traffic AB
Seoladh poist:
Baile: Stockholm
Cód poist:
Tír: SWE
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.