Publications Office of the EU
Pholainn, an-Vársá: Pharmaceutical products - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Pholainn, an-Vársá: Pharmaceutical products

  • Foilsithe
    27/09/2018
  • Sprioc‑am
    06/11/2018
  • Oscailt na dtairiscintí
    06/11/2018
  • Bronnta
    31/12/2018
  • Inniu
    06/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
An áit feidhmíochta
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
33600000 Pharmaceutical products
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
527,122.00 PLN
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
526,300.00 PLN
Féach ar gach luchtóg chun sonraí a fháil
Líon na luchtóg
5
Uimhir thagartha na tairisceana
DZP.262.130.2018
Cur síos

Dostawa klejów chirurgicznych - 5 pakietów. Szczegółowy opis asortymentowo - ilościowy zawiera Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia.

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny (SP CSK)
Seoladh poist: ul. Banacha 1A
Baile: Warszawa
Cód NUTS: PL911
Cód poist: 02-097
Tír: POL
Teagmhálaí: Joanna Stradomska, Dział Zamówień Publicznych, parter, blok B, pok. 3
Príomhsheoladh: http://spcsk.pl
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
06/11/2018 10:00
An áit feidhmíochta
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.