Publications Office of the EU
Pholainn, an-Gdansk: Sewerage work - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Pholainn, an-Gdansk: Sewerage work

  • Foilsithe
    01/10/2019
  • Sprioc‑am
    06/11/2019
  • Oscailt na dtairiscintí
    06/11/2019
  • Bronnta
    31/01/2020
  • Inniu
    01/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Works
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Gdańska Infrastruktura Wodociągowo-Kanalizacyjna Sp. z o.o.
An áit feidhmíochta
NUTS code: PL634 Gdański
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: PL634 Gdański
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
45232410 Sewerage work
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
8,271,066.36 PLN
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
7,392,622.77 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
ZP/204/19
Cur síos

Przedmiotem zamówienia jest: Wykonanie robót budowlano-montażowych polegających na budowie sieci
kanalizacji sanitarnej DN600 z rur kanalizacyjnych kamionkowych w ulicy Słowackiego na odcinku od ul. Trawki
do ul. Chrzanowskiego wraz wykonaniem przełączeń do nowo wybudowanego kolektora DN600 wszystkich
podłączeń do istniejących kanałów sanitarnych DN400 i DN250, likwidacji istniejących sieci kanalizacji
sanitarnej DN400 i DN250 na trasie nowo budowanego kolektora DN600, budowie sieci wodociągowej DN150
w ul. Słowackiego na odcinku od ul. Trawki do ul. Chrzanowskiego z rur ciśnieniowych z żeliwa sferoidalnego,
budowie sieci wodociągowej DN 110 w ul. Srebrniki z rur ciśnieniowych PE100 SDR17 PN10 Ø110x6,6mm wraz
z wykonaniem przełączeń przyłączy wodociągowych do nowo wybudowanych sieci wodociągowych i likwidacji
istniejącego wodociągu DN100 w ul. Słowackiego i DN100 w ul. Srebrniki na całej trasie nowo budowanych
wodociągów oraz wykonaniu robót drogowych w pasach drogowych na odcinkach nowobudowanych sieci
kanalizacji sanitarnej i wodociągowej.

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Gdańska Infrastruktura Wodociągowo-Kanalizacyjna Sp. z o.o.
Uimhir chlárúcháin náisiúnta: REGON 193079339, KRS 0000216612
Seoladh poist: ul. Kartuska 201
Baile: Gdańsk
Cód NUTS: PL634
Cód poist: 80-122
Tír: POL
Teagmhálaí: Weronika Kruszewska
Príomhsheoladh: www.giwk.pl
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
06/11/2019 10:05
Ceannaitheoirí
Gmina Miasta Gdańsk
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
8,271,066.36 PLN
Luach conartha deiridh
7,392,622.77 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Wodkan-Grzenkowicz Sp. z o.o.
Seoladh poist: ul. Chmieleńska 17
Baile: Kartuzy
Cód poist: 83-300
Tír: POL
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.