Publications Office of the EU
Fhrainc, an-Malakoff: Payroll management services - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Fhrainc, an-Malakoff: Payroll management services

  • Foilsithe
    11/01/2023
  • Sprioc‑am
    06/02/2023
  • Oscailt na dtairiscintí
    06/02/2023
  • Bronnta
    05/04/2023
  • Inniu
    01/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
institut national de la consommation
An áit feidhmíochta
NUTS code: FR105 Hauts-de-Seine
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: FR101 Paris
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
79211110 Payroll management services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
200,000.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
164,000.00 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
INC 2023-021
Cur síos

réalisation d'études qualitatives d'évaluation d'émissions radio ou vidéo pour l'institut National de la Consommation

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=Entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=2152542&orgAcronyme=a4n
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Déantar creat-chomhaontú a bhunú mar chuid den soláthar
Creat-chomhaontú le single oibreoirí
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
06/02/2023 14:00
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
200,000.00 EUR
Luach conartha deiridh
164,000.00 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: viavoice
Seoladh poist: 9, rue Huysmans
Baile: Paris
Cód poist: 75006
Tír: FRA
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.