Publications Office of the EU
Pholainn, an-Kraków: Furniture (incl. office furniture), furnishings, domestic appliances (excl. lighting) and cleaning products - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Pholainn, an-Kraków: Furniture (incl. office furniture), furnishings, domestic appliances (excl. lighting) and cleaning products

  • Foilsithe
    13/05/2019
  • Sprioc‑am
    13/06/2019
  • Oscailt na dtairiscintí
    13/06/2019
  • Bronnta
    08/08/2019
  • Inniu
    01/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Rejonowy Zarząd Infrastruktury
An áit feidhmíochta
NUTS code: PL22A Katowicki
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: PL213 Miasto Kraków
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
39000000 Furniture (incl. office furniture), furnishings, domestic appliances (excl. lighting) and cleaning products
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
77,759.45 PLN
Uimhir thagartha na tairisceana
24/2019/ZP
Cur síos

Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu kwaterunkowego. Szczegółowy zakres i warunki realizacji zamówienia przedstawiają:
— wzór umowy,
— opis przedmiotu zamówienia,
— druk „Oferta cenowa”,
— dokument gwarancyjny,
— wzór protokołu przyjęcia – przekazania,
— wykaz miejsc dostawy sprzętu,
— wzór karty wyrobu.
Ww. dokumenty stanowią załączniki do SIWZ i są jej integralną częścią.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://miniportal.uzp.gov.pl/
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
13/06/2019 12:00
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
77,759.45 PLN
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Salon Meblowy Cadabra Tomasz Przybył
Seoladh poist: ul. Poznańska 69
Baile: Ostrów Wielkopolski
Cód poist: 63-400
Tír: POL
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.