Publications Office of the EU
Seirbhísí cúiréireachta - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin cóid CPV atá bunaithe ar théacs an nós imeachta

- léirítear leis sin téacs atá aistrithe go huathoibríoch go dtí do theanga bhrabhsála

Seirbhísí cúiréireachta

  • Bronnta
    05/01/2024
  • Inniu
    03/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
AQUON
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: Níl fáil air
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
64100000 Post and courier services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
770,000.00 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
Níl fáil air
Cur síos

Rachaidh an Comhaontú reatha maidir le Seirbhísí Cúiréireachta (iompar cuisnithe) in éag le héifeacht ón 31 Nollaig 2023. Ar an gcúis sin, tá tairiscint nua á cur ar an margadh. Beidh na gnéithe seo a leanas sa chonradh: Samplaí a bhailiú ó na haonaid fuaraithe ag na suíomhanna lena mbaineann; — Iompar cuisnithe samplaí idir láithreáin éagsúla AQUON; —Na samplaí a chur ar ais chuig na haonaid fuaraithe ag an láithreán glactha; — Seachadadh pacáistiú folamh do chustaiméirí AQUON. Tógtar an éarlais ó cheann de na láithreáin AQUON; — Seachadadh chuig na soláthróirí éagsúla. Tá sé beartaithe ag an údarás conarthach dámhachtain a dhéanamh ar bhonn an PKV is fearr, agus an ghné cháilíochta á cur san áireamh 40 % agus praghas ag 60 %. Go bhfuil sé ar intinn aige comhaontú a thabhairt i gcrích le soláthraí amháin, a mhairfidh 4 bliana + 2 x rogha síneadh bliana. Fad iomlán 6 bliana ar a mhéad. Is féidir leat breathnú ar an Treoir Thairisceana chun tuilleadh eolais a fháil faoin gconradh agus faoin nós imeachta. Is ionann an meastachán agus thart ar EUR 1.232.000 gan CBL a áireamh le haghaidh thréimhse iomlán an chonartha 6 bliana.

Conas tairiscint a chur isteach
Níl fáil air
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Níl fáil air
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
Cód CPV

64100000 - Post and courier services

90000000 - Sewage, refuse, cleaning and environmental services

64120000 - Courier services

90500000 - Refuse and waste related services

Modh bronnta
Kwaliteit
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
770,000.00 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Schotpoort Connect B.V.
Seoladh poist:
Baile: EERBEEK
Cód poist: 6961EG
Tír:
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.