Publications Office of the EU
Spáinn, an-Santa Cruz de Tenerife: Repair and maintenance services - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spáinn, an-Santa Cruz de Tenerife: Repair and maintenance services

  • Bronnta
    27/11/2017
  • Inniu
    05/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Consejo de Administración de Transportes Interurbanos de Tenerife, S.A.U.
An áit feidhmíochta
NUTS code: ES709 Tenerife
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: ES70 Canarias
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
50000000 Repair and maintenance services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
360,000.00
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
359,500.00 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
T-SER 16/062017
Cur síos

Servicios de mantenimiento integral (preventivo y correctivo), de los equipos de aire acondicionado de la flota de autobuses de TITSA.

Conas tairiscint a chur isteach
Níl fáil air
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Not applicable
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
360,000.00
Luach conartha deiridh
359,500.00 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Frigicoll, S.A
Seoladh poist: Blasco de Garay, 4-6
Baile: Barcelona
Cód poist: 08960
Tír: ESP
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.