Publications Office of the EU
Danmhairg, an-Odense: Education and training services - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Danmhairg, an-Odense: Education and training services

  • Foilsithe
    23/12/2022
  • Sprioc‑am
    26/01/2023
  • Curtha ar ceal
    03/02/2023
  • Inniu
    01/09/2026
Stádas
Canceled
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Social- og Boligstyrelsen
An áit feidhmíochta
NUTS code: DK0 Danmark
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: DK031 Fyn
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
80000000 Education and training services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
1,300,000.00 DKK
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Tá an nós imeachta dúnta
Uimhir thagartha na tairisceana
17112
Cur síos

Socialstyrelsen skal sammen med fire kommuner videreudvikle (modne) en tværfaglig ind-satsmodel for inklusion i skolen af børn med udadreagerende adfærd. For at medarbejderne i projektkommunerne er klædt på til at implementere indsatsen, tilbydes kommunerne kompetenceudvikling i 2023-2025. Kompetenceudviklingens formål er at sikre, at medarbejderne på tværs af social- og skoleområdet kan omsætte og arbejde med indsatsmodellen i praksis så lærere og forældre til børn med udadreagerende adfærd opnår styrkede kompetencer og handlemuligheder, der kan skabe positive udviklingsprocesser i klassen og i hjemmet.

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Socialstyrelsen
Uimhir chlárúcháin náisiúnta: 26144698
Seoladh poist: Edisonsvej 1
Baile: Odense C
Cód NUTS: DK031
Cód poist: 5000
Tír: DNK
Teagmhálaí: Ida Kristine Duborg Mikkelsen
Príomhsheoladh: https://socialstyrelsen.dk/
Leictreonach trí:
http://eu.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=348916&B=SOCIALSTYRELSEN
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
26/01/2023 12:00
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
1,300,000.00 DKK
Luach conartha deiridh
Tá an nós imeachta dúnta
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: UCL Erhvervsakademi og Professionshøjskole
Seoladh poist:
Baile: Odense M
Cód poist: 5230
Tír:
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.