Publications Office of the EU
Iorua, an-Kongsvinger: Recruitment services - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Iorua, an-Kongsvinger: Recruitment services

  • Foilsithe
    23/12/2022
  • Sprioc‑am
    31/01/2023
  • Oscailt na dtairiscintí
    31/01/2023
  • Bronnta
    08/03/2023
  • Inniu
    04/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
Yes
Ceannaitheoir
Statistisk Sentralbyrå
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: NO Norge
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
79600000 Recruitment services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
85,000,000.00 NOK
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
85,000,000.00 NOK
Uimhir thagartha na tairisceana
22/1914
Cur síos

The aim of the procurement is to establish a framework agreement with a tenderer that can
be used to obtain necessary external competence for the contracting authority.
The contracting authority currently has approx. 10 call-offs a year under an existing framework agreement within
IT.
The framework agreement will cover the need for competence that the contracting authority does not have access to in
its department on a given date, or when there is an independent need for external
solving of a problem. The framework agreement can also be used if extra capacity is needed.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://permalink.mercell.com/192887041.aspx
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Déantar creat-chomhaontú a bhunú mar chuid den soláthar
Creat-chomhaontú le single oibreoirí
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
31/01/2023 12:05
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
85,000,000.00 NOK
Luach conartha deiridh
85,000,000.00 NOK
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Ework Group Norway AS
Seoladh poist: Akersgata 16
Baile: OSLO
Cód poist: 0158
Tír: NOR
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.