Publications Office of the EU
Tabhairt i gcrích an Chreat-Chomhaontaithe maidir le soláthar cruach roctha, mogaill tháite agus cruach rollta i gComhphobal Féinrialaitheach Murcia, faoi chuimsiú an Phlean Téarnaimh, Claochlaithe agus Athléimneachta arna mhaoiniú ag an Aontas Eorpach – NextGenerationEU, agus orduithe eile. - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin téacs atá aistrithe go huathoibríoch go dtí do theanga bhrabhsála

Tabhairt i gcrích an Chreat-Chomhaontaithe maidir le soláthar cruach roctha, mogaill tháite agus cruach rollta i gComhphobal Féinrialaitheach Murcia, faoi chuimsiú an Phlean Téarnaimh, Claochlaithe agus Athléimneachta arna mhaoiniú ag an Aontas Eorpach – NextGenerationEU, agus orduithe eile.

  • Foilsithe
    27/10/2025
  • Sprioc‑am
    11/11/2025
  • Oscailt na dtairiscintí
    14/11/2025
  • Bronnta
    23/01/2026
  • Inniu
    02/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Empresa de Transformación Agraria S.A.,S.M.E., M.P., (TRAGSA)
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: ES300 Madrid
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
14622000 Steel
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
2,000,000.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Uimhir thagartha na tairisceana
TSA0081784
Cur síos

Tabhairt i gcrích an Chreat-Chomhaontaithe maidir le soláthar cruach roctha, mogaill tháite agus cruach rollta i gComhphobal Féinrialaitheach Murcia, faoi chuimsiú an Phlean Téarnaimh, Claochlaithe agus Athléimneachta arna mhaoiniú ag an Aontas Eorpach – NextGenerationEU, agus orduithe eile.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=VYcIDYxTiQmAAM7L03kM8A%3D%3D
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Ríomhaighneacht: riachtanach
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=VYcIDYxTiQmAAM7L03kM8A%3D%3D
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Déantar creat-chomhaontú a bhunú mar chuid den soláthar
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
14/11/2025 14:30
An áit feidhmíochta
Cód CPV
Modh bronnta
Critéar:
Cineál: price
Cur síos: Precio.
Ualú (céatadán, beacht) : 100
Luach measta
2,000,000.00 EUR
Luach conartha deiridh
Níl fáil air
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: ALMACEN DE HIERROS ALMERO S.L.
Seoladh poist:
Baile: SAN JOSE DE LA RINCONADA
Cód poist: 41300
Tír:
Ainm oifigiúil: Eduardo Ayala, Hierros S.L
Seoladh poist:
Baile: Olula Del Río
Cód poist: 04860
Tír:
Ainm oifigiúil: HIERROS MANUEL VIDAL S.A.U
Seoladh poist:
Baile: Zamora
Cód poist: 49023
Tír:
Ainm oifigiúil: Ilitragua sl
Seoladh poist:
Baile: Elche
Cód poist: 03292
Tír:
Ainm oifigiúil: PERFILES Y PLACAS S.L.
Seoladh poist:
Baile: SEVILLA
Cód poist: 41092
Tír:
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.