Publications Office of the EU
Pholainn, an-Kraków: Electricity - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Pholainn, an-Kraków: Electricity

  • Foilsithe
    03/10/2013
  • Sprioc‑am
    12/11/2013
  • Oscailt na dtairiscintí
    12/11/2013
  • Bronnta
    05/12/2013
  • Inniu
    01/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Województwo Małopolskie
An áit feidhmíochta
NUTS code: PL21 Małopolskie
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: Níl fáil air
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
09310000 Electricity
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
982,837.97 PLN
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
850,653.25 PLN
Uimhir thagartha na tairisceana
OR-X.272.43.2013
Cur síos

Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej w rozumieniu ustawy z dnia 10 kwietnia 2007 r. Prawo energetyczne (t.j. Dz. U. z 2012 r., poz. 1059) na potrzeby wspólnych Zamawiających o maksymalnej szacowanej ilości 3 365 249 kWh w okresie dostaw tj. nie wcześniej niż od dnia 1.1.2014 roku do dnia 31.12.2014 roku, z zastrzeżeniem, że do poszczególnych punktów poboru energii elektrycznej, szczegółowo wyspecyfikowanych w załączniku nr 8 do siwz , rozpoczęcie dostaw nastąpi nie wcześniej niż po skutecznym wypowiedzeniu dotychczas obowiązujących umów dostarczania energii oraz pozytywnie przeprowadzonej procedurze zmiany sprzedawcy.

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, Departament Organizacyjno-Prawny
Seoladh poist: ul. Racławicka 56
Baile: Kraków
Cód poist: 30-017
Tír: POL
Teagmhálaí: Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, Departament Organizacyjno-Prawny
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Tá conradh poiblí i gceist leis an bhfógra
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
12/11/2013 14:30
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Lowest price
Luach measta
982,837.97 PLN
Luach conartha deiridh
850,653.25 PLN
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: TAURON Sprzedaż sp. z o.o.
Seoladh poist: ul. Łagiewnicka 60
Baile: Kraków
Cód poist: 30-417
Tír: POL
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.