Publications Office of the EU
Sualainn, an t-Gävle: Construction work for pipelines, communication and power lines, for highways, roads, airfields and railways; flatwork - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Sualainn, an t-Gävle: Construction work for pipelines, communication and power lines, for highways, roads, airfields and railways; flatwork

  • Foilsithe
    03/03/2018
  • Sprioc‑am
    05/04/2018
  • Oscailt na dtairiscintí
    06/04/2018
  • Bronnta
    27/04/2018
  • Inniu
    03/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
Yes
Ceannaitheoir
Sala kommun
An áit feidhmíochta
NUTS code: SE125 Västmanlands län
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: SE125 Västmanlands län
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
45230000 Construction work for pipelines, communication and power lines, for highways, roads, airfields and railways; flatwork
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
2,800,000.00 SEK
Uimhir thagartha na tairisceana
2018/158
Cur síos

Schaktfri ledningsrenovering - styrd borrning åt Sala kommun.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afxhudytfb&GoTo=Tender
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
06/04/2018 00:00
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
2,800,000.00 SEK
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Nordic drilling system AB
Seoladh poist: box 11083
Baile: Gävle
Cód poist: 800 11
Tír: SWE
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.