Publications Office of the EU
Poblacht na Seice-Králův Dvůr: Meal-serving services - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poblacht na Seice-Králův Dvůr: Meal-serving services

  • Fógartha
    09/09/2014
  • Foilsithe
    27/06/2015
  • Sprioc‑am
    11/08/2015
  • Oscailt na dtairiscintí
    11/08/2015
  • Bronnta
    31/08/2015
  • Inniu
    31/08/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Město Králův Dvůr
An áit feidhmíochta
NUTS code: CZ020 Středočeský kraj
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: Níl fáil air
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
55320000 Meal-serving services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
40,000,000.00 CZK
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Líon na luchtóg
2
Uimhir thagartha na tairisceana
Níl fáil air
Cur síos

Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění stravování žáků a zaměstnanců základních a mateřských škol, a to formou provozu výdejny jídel s jídelnou s nabídkou jídel pro:
— zaměstnance základních a mateřských škol – polední menu,
— žáky základních škol – polední menu, dopolední svačina,
— žáky mateřských škol – polední menu, dopolední svačina, odpolední svačina.

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Advokátní kancelář JUDr. Vladimír Tögel – advokát
Uimhir chlárúcháin náisiúnta: 12493031
Seoladh poist: Ostrovského 253/3 (Ženské domovy – 5. patro, kanceláře 5.098)
Baile: Praha 5-Smíchov
Cód poist: 150 00
Tír: CZE
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Tá conradh poiblí i gceist leis an bhfógra
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
11/08/2015 10:15
An áit feidhmíochta
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.