Publications Office of the EU
Fhrainc, an-Cenon: Feasibility study, advisory service, analysis - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin cóid CPV atá bunaithe ar théacs an nós imeachta

Fhrainc, an-Cenon: Feasibility study, advisory service, analysis

  • Foilsithe
    30/09/2019
  • Sprioc‑am
    28/10/2019
  • Oscailt na dtairiscintí
    28/10/2019
  • Bronnta
    16/01/2020
  • Inniu
    02/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Commune de Cenon
An áit feidhmíochta
NUTS code: FRI12 Gironde
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: FRI12 Gironde
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
71241000 Feasibility study, advisory service, analysis
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
85,000.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
89,440.00 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
201929AMO
Cur síos

La procédure de passation utilisée est: l'appel d'offres ouvert. Elle est soumise aux dispositions des articles L. 2124-2, R. 2124-2 1º et R. 2161-2 à R. 2161-5 du code de la commande publique. Le marché à tranches (1 tranche ferme et 2 tranches optionnelles) sera conclu en application des articles R. 2113-4 à R. 2113-6 du code de la commande publique. La ville souhaite être accompagnée d'une équipe d'assistance à maîtrise d'ouvrage pour l'élaboration et le suivi du marché d'entretien et de maintenance des installations de chauffage, ventilation, climatisation, d'eau chaude sanitaire, des panneaux solaires thermiques et photovoltaïques de la ville de Cenon dans le cadre du renouvellement du marché actuel qui prendra fin en janvier 2021.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
http://www.demat-ampa.fr
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
28/10/2019 15:00
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
85,000.00 EUR
Luach conartha deiridh
89,440.00 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: SERMET Sud Ouest
Seoladh poist: 3 rue du Golf
Baile: Mérignac
Cód poist: 33700
Tír: FRA
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.